• Jeugdcoördinator

    Neve Jobeth NEVE Jobeth
    0496 648 218
    e-mail

Volleyteam Gullegem Jeugdploegen

U17

Callens Janne, Bruneel Lune, Vaneenooghe Jona, Maselis Janne, Picquart Liesl, Cardoen Manon, Dewispelaere Paulien, Loosveld Ine, Pairoux Kaat

U17 Regionaal C

Trainer

Deleu Rik DELEU Rik

Trainingen

Dinsdag 18.45u. - 20.00u.
Donderdag 17.30u. - 18.45u.


Kalender en klassement


U15A

Brouckaert Lies, Dewispelaere Maïte, Lefevere Hanne, Verfaillie Emma, Bossu Flore, Cuvelier Ella, Vanneste Jole, Ingwebuike Mira

U15 Regionaal A

Trainer

Vanmarcke Nele VANMARCKE Nele

Trainingen

Dinsdag 18.45u. - 20.00u.
Vrijdag 18.15u. - 19.30u.


Kalender en klassement


U15 Regionaal B

Mattelin Evi, Pattyn Leilana, Vercoutere Elke, Vermes Lotte, Vandorpe Julie, Lanoye Hanne, Duthoo Imke

U15 Regionaal B

Trainer

Deleu Jan DELEU Jan

Trainingen

Woensdag 14.30u. - 15.45u.
Vrijdag 18.15u. - 19.30u.


Kalender en klassement


U13 Regionaal A & B

Loosveld Yara, Rasson Lotte, Samyn Alicia, Samyn Esther, Vangaeveren Annabel, Saey Mitte, Cardoen Joëlle, Pattyn Helene, Van Valckenborgh Vienna, Delputte Paulien, Dewitte Jill

U13 Regionaal A & B

Trainer

Dewulf Fien Dewulf Fien

Trainingen

Dinsdag 17.30u. - 18.45u.
Vrijdag 17.15u. - 18.30u.


Kalender en klassement


U11

Avijn Maja, Vercoutere Liesl, Duthoo Lindl, Vanderbruggen Jade, Cardoen Axelle, Cardoen Claire, Clauws Madelon, Dedeurwaerder Alixe, Samyn Martha, Maes Lotte, Debrabander Lize, Debrabander Noa, Neyrinck Florence, Van Valkenborgh Marthe, Lutin Axelle, Ingwebuike Louise

U11

Trainers

Bouten Myriame BOUTEN Myriam
Xavier Vercoutere VERCOUTERE Xavier

Coaches

Bouten Myriame BOUTEN Myriam
Xavier Vercoutere VERCOUTERE Xavier
Malysse Nena MALYSSE Nena

Trainingen

Woensdag 14.30u. - 15.45u.
Vrijdag 15.15u. - 16.30u.


Kalender en klassement


U9

Dewitte Juliette, Dedeurwaerder Bo, Dewaele Louise, Dusselier Bloeme, Igwebuike Elle, Kesteloot Loeka, Lagae Margot, Maillard Marie, Mestdagh Lily, Noppe Amber, Pottie Bouke, Soubry Ade, Van Valckenborgh Axelle, Vanneste Jorunn, Vermeerch Stien

U9

Trainers

Neve Jobeth NEVE Jobeth (woensdag)
Gheysen Lies GHEYSEN Lies (vrijdag)

Coaches

Lintermans Jobeth LINTERMANS Jobeth
Vandorpe Emma VANDORPE Emma
Decleir Fran DECLEIR Fran

Trainingen

Woensdag 17.00u. - 18.15u.
Vrijdag 16.00u. - 17.15u.


Kalender en klassement


Benjamins

Declercq Amélie, Noppe Margot, Stragier Emke, Cornelus Rozemarijn, Gabremeskel Harerta, Vierstraete Sam, Onyinyechi Osuji Zoe, Corne Lize, Desmet Lena, Desmet Hannah, Soubry Ade, Malfait Nora, Malfait Ella-Marie

Benjamins

Trainer

Lefever Severine LEFEVER Severine

Training

Woensdag 15.45u. - 17.00u.